A blogokon
kering már egy ideje ez a díj, és én már két kedves ismerőstől is megkaptam,
így hát végre összeszedtem magam és én is válaszoltam a kérdésekre, hogy
mindenki egy kicsit jobban megismerjen.
A szabályok
egyszerűek. aki megkapja a díjat, annak 11 kérdésre kell válaszolnia, 11 dolgot
el kell mondania magáról és 11 újabb kérdést kell feltennie annak, akinek
továbbítja.





